یاوران-دانش-کنکور
یاوران دانش

پانسیون مطالعاتی کنکور 1403

همه مطلع هستیم که آموزش به تنهایی کافی نیست بلکه دانش آموزها باید مطالب آموخته شده را مطالعه کنند، تمرین و تست هم حل کنند، برای این کار محیط های مختلفی همچون خانه، کتابخانه و … وجود دارد اما تجربه ثابت کرده که پانسیون مطالعاتی بازده خیلی بهتری دارد و ما برای دانش آموزان golden chair (صندلی طلایی) در موسسه یاوران دانش شرایطی را به وجود آورده ایم که بتوانند از تمامی ویژگی های یک پانسیون مطالعاتی خوب بهره مند شوند.

مطالعه، خستگی، باز هم مطالعه

دانش آموزان کلاس Golden Chair (صندلی طلایی) از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۷ شب در موسسه حضور دارند. در ساعاتی مشخص کلاس آموزشی، رفع اشکال و آزمون داشته و در باقی زمان در پانسیون مطالعاتی کنکور به فعالیت های برنامه ریزی شده شان می پردازند.

چجوری ممکنه یک جوان ۱۷، ۱۸ ساله چنین برنامه فشرده و سختی را برای یک سال تحمل بکند؟

ما در پانسیون مطالعاتی کنکور 1402 با ایجاد محیطی متفاوت و برنامه ریزی اصولی در این سال ها کمک کرده ایم که دانش آموز در آخر سال بتواند انرژی روز اول را داشته باشد در حالی که به اهدافشان رسیده اند.

عناوین این مطلب

در اینجا به برخی از مهم ترین اهداف پانسیون مطالعاتی دریاوران دانش اشاره کردیم.

جلوگیری از اتلاف وقت
آموزش مهارت ها
افزایش تمرکز
ایجاد نظم
افزایش انرژی و انگیزه
ایجاد فضای رقابتی
بهتر شدن آرامش

معلم، مشاور و مطالعه کنار هم هستند !

عموما دانش آموزها در مدرسه آموزش می بینند، سپس به یک کتابخانه رفته یا به خانه باز می گردند برای مطالعه که این موجب اتلاف وقت زیادی می شود.

در موسسه یاوران دانش همه این نیازها به طور یکجا رفع می شود. خوبه که بدانید خیلی مواقع برنامه، مشاور و معلم برای مطالعه هم خوانی مناسبی ندارد که این سختی های زیادی به وجود می آورد اما به علت یکپارچه بودن فعالیت ها در کلاس های golden chair (صندلی طلایی)  این مشکل در موسسه یاوران دانش وجود ندارد.

پانسیون-مطالعاتی

پانسیون مطالعاتی یا یک محیط ساکت ?

خیلی از دانش آموزها در خانه شرایط کاملا آرام و ساکتی دارند اما ما مطالعه در خانه یا کتابخانه را توصیه نمی کنیم چون در پانسیون مطالعاتی یکی از شرایط سکوت است و باقی عوامل موثر در خانه وجود ندارد.

در پانسیون کلاس های golden chair (صندلی طلایی) دانش آموز با قرار گرفتن در بین دانش آموزانی که قرار است، همه رتبه برتر شوند به طور ناخودآگاه انگیزه و انرژی زیادی کسب می کند و چون جو درسی و رقابت وجود دارد دانش آموز همچون فردی که در جریان رودخانه قرار گرفته، در مسیر پیشرفت حرکت می کند تا به اهدافش برسد.

خوب است که بدانید در خانه و کتابخانه عواملی که موجب آشفتگی ذهنی یا خستگی بشوند، بسیار زیاد بوده از همین جهت ما به داوطلبانی که اهداف خاصی دارند این توصیه را نمی کنیم.

بهترین-پانسیون-مطالعاتی

تفاوت پانسیون مطالعاتی Golden Chair (صندلی طلایی)

اگر بخواهیم جنبه ظاهری پانسیون مطالعاتی یاوران دانش را با دیگر مراکز مقایسه کنیم تفاوت چندانی نداشته فقط یکم متفاوت تر. در همه مراکز با کمی تغییر در ساعات مطالعه، همه بچه ها درس می خوانند.

اما …

تفاوت اصلی جایی شروع می شود که دکتر یاوری برنامه ای برای هر یک از بچه ها تعیین می کند، به واسطه کارشناس ها کیفیت مطالعه را می سنجند و روش های مطالعه، تست زنی و خیلی موارد دیگر را در پانسیون آموزش می دهند که موجب می شود داوطلب بدون کمترین خستگی و سختی رو به جلو و به سمت اهدافش حرکت کند.

جهت مشاوره رایگان، شماره خود را ثبت کنید.

سخن پایانی...

پانسیون-مطالعاتی-کنکور

هر دانش آموز باید مطالب آموخته شده را تمرین و تکرار کند تا بتواند تسلط کافی را کسب کند و همراه آن نیاز به یادگیری و تمرین مهارت های کنکوری دارد. مطالعه و تمرین در هر محیطی امکان پذیر است اما آموزش ها فقط با پیگیری کارشناسان به طور مستمر امکان پذیر است از همین جهت پانسیون مطالعاتی یکی از نیازهای اصلی داوطلبان کنکوری است.

خوب است بدانید که مطلع بودن از اهداف پانسیون مطالعاتی تا زمانی که به آن ها عمل نشود و از نتیجه آن ها استفاده نشود کاملا بیهوده بوده و هیچ تاثیری بر رتبه کنکور ندارد و ما تا به امروز توانسته ایم این اهداف را محقق کنیم.

حس خوب آرامش در پانسیون مطالعاتی!

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در پانسیون مطالعاتی یاوران دانش با ما در تماس باشید؛)

021-76703858 / 09123494134

هر سوالی درباره اردوی نوروزی داری، همینجا بپرس!
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ثبت نام و دریافت مشاوره رایگان !

شماره خود را وارد کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید

یا با شماره 02176703858 تماس بگرید.

یــاوران دانــش