یاوران-دانش-کنکور
یاوران دانش

Golden chair | صندلی طلایی

خیالتان راحت!!!

نتیجه کنکورتان را تضمین میکنیم.

از امروز شما به فکر شادی بیشتر خود و اعضای خانواده تان باشید.

Golden Chair

Golden Chair یک متد ویژه میباشد برای داوطلبانی که میخواهند در کنکور رتبه 3 رقمی یا کمتر کسب کنند. در این شیوه 0 تا 100 نیاز های داوطلب پوشش داده میشود.

آرامش (داوطلب و خانواده) و شخصی سازی برنامه ها بسیار مورد توجه میباشد و هر کلاس از روز اول دارای یک برنامه مشخص است که هیچ عاملی باعث تغییر و تعطیلی در این برنامه نمیشود.

عناوین این مطلب

Golden Chair (صندلی طلایی) به طور کلی شامل تمامی این موارد است.

آموزش
مشاوره
پانسیون مطالعاتی
آزمون
اردو های مطالعاتی
انتخاب رشته
اردوی نوروز

در Golden Chair چه اتفاقی میوفتد؟

کلاس های Golden Chair از ساعت 7:30 صبح با ورود دانش آموزان شروع و در ساعت 7 عصر به پایان میرسد. در این ساعات با توجه به برنامه ریزی انجام شده توسط مشاور، دانش آموز ها به آموزش، آزمون، مطالعه و … میپردازند.

این هماهنگی و انسجام موجب میشود که اتلاف زمان به حداقل رسیده و دانش آموز بتواند بیشترین بازده را داشته باشد.

Golden Chair مناسب چه کسانی است؟

کلاس های Golden Chair برای دانش آموزانی مناسب است که دارای اهداف مشخصی هستند. همه میدانیم یک سال فعالیت فشرده و دقیق از ساعت 7:30 صبح تا 7 شب کار بسیار طاقت فرسایی است که اگر بدون هدف باشد مشکلاتی نیز به همراه خواهد داشت.

ثمرات Golden Chair

کلاس های Golden Chair برای هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی برگزار میشود که تمامی داوطلبان رشته ریاضی و انسانی 3 رقمی میشوند و از هر 11 نفری که در یک کلاس تجربی شرکت میکنند تعدادی بین 2 تا 3 نفر پزشکی و باقی دانش آموزان نیز رتبه ای کمتر از 6 هزار کسب میکنند، که این نتایج به شکل معجزه آسایی بی سابقه است.

چرا نتیجه میدهد؟ تفاوت چیست؟

هر مجموعه ای برای رسیدن به موفقیت نیاز به همراهی افراد، همبستگی و تلاش در راستای یک هدف مشخص را دارد. هر چه هماهنگی و هوشمندی در این مجموعه افزایش یابد در نتیجه بازده به طور چشم گیری افزایش خواهد یافت که در ادامه به علل موفقیت کلاس Golden Chair میپردازیم.

1- اتلاف وقت ندارد!

به دلیل این که محل آموزش، مطالعه، مشاوره و استراحت دانش آموزان در یک مجموعه میباشد، زمان کمتری صرف رفت و آمد میشود.

2- دانش آموزان از خانه و خانواده جدا میشوند.

تجربه ثابت کرده اکثر دانش آموز ها (نزدیک به 83 درصد) نمیتوانند در خانه به بازده مطلوب برسند.

3- تکالیف بهینه شده.

معلم ها به نظر مشاور با توجه به زمان و برنامه کلاس، تکالیف را به گونه ای تنظیم میکنند که زیاد نباشد اما تمامی دروس آموخته شده را پوشش دهد.

(در دیگر مجموعه ها دیده شده که یک معلم با شرایط روانی و اجبار هایی که به وجود می آورد باعث لطمه زدن به دیگر درس ها هم میشود))

4- هماهنگی خانواده.

کنکور یک فرایند یک ساله بسیار دشوار است و برای این که نتایج مطلوبی حاصل شود نیاز به انرژی بسیار دارد (جسمی و روانی) که بخش عمده ای از این انرژی از طرف پدر و مادر به دانش آموز میرسد. به همین دلیل همراهی خانواده یکی از عوامل موفقیت است.

خانواده-کنکوری

5- برنامه ریزی و مشاوره تخصصی.

برای رسیدن به حداکثر بازده نیاز به برنامه ریزی است. وقتی که درست انجام شود، بعد از آن مشاور با روش های خاص میتواند دقت، سرعت، آرامش، اعتماد به نفس و … را در دانش آموز بالا ببرد که رسیدن به هدف را امکان پذیر میکند.

6- معلم حرفه ای.

معلمی که با توجه به شناخت و تسلط کاملی که روی تمامی موضوعات دارد، میتواند هر دانش آموز را برسی کند و بداند برای هر موضوع در هر موقع از سال چگونه پیش برود که بدون اتلاف وقت در سریع ترین زمان تمامی مطالب را آموزش دهد؛ یک معلم حرفه ای است.

جهت مشاوره رایگان، شماره خود را ثبت کنید.

سخن پایانی...

انتخاب رشته تخصصی کنکور

سخن پایانی

با آرامش انتخاب رشته کن!

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در انتخاب رشته یاوران دانش با ما در تماس باشید؛)

021-76703858 / 09123494134

خدمات کنکور یاوران دانش
هر سوالی درباره اردوی نوروزی داری، همینجا بپرس!
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جهت مشاوره و ثبت نام انتخاب رشته یاوران دانش

شماره خود را وارد کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

یــاوران دانــش