یاوران-دانش-کنکور
یاوران دانش

کلاس آموزشی کنکور 1403

همه ما این را شنیدیم که؛ مدرسه خانه دوم ماست! اما ما چقدر برای کیفیت کلاس درسمان حساسیم؟ آیا تعداد دانش‌آموزان و سطح علمی هم کلاسی ها را مورد توجه قرار میدهیم؟

مدرسه؛ خانه ی دوم ماست!

مجموعه یاوران دانش در مسیر توسعه و به روز کردن خدمات آموزشی خود در کلاس هایی با عنوانGolden Chair (صندلی طلایی)، هر آن چه یک دانش آموز کنکوری برای کسب رتبه برتر نیاز دارد را فراهم کرده.

برای رسیدن به این هدف تمامی ابزارها و روش های آموزشی و کمک آموزشی نوین (کلاس آموزشی کنکور) در خدمت گرفته شده که دانش آموز با راحت ترین روش به بهترین نتایج برسد.

عناوین این مطلب

در اینجا برخی از ویژگی های کلاس آموزشی در مجموعه یاوران دانش را برسی میکنیم.

کلاس های 11 نفره
طرح سوالات اختصاصی
کلاس های همیشه حضوری
جزوات کم حجم و کاربردی
کلاس های دیجیتال
اساتید برند و مجرب
تکالیف و آزمون هدفمند

معلمان خوش‌نام کنکور

کادر آموزشی متد جی سی متشکل از خوشنام ترین اساتید می‌باشد که در مدارس به نام کشور تجربه‌ی طوالنی و خوبی کسب کردند و امروز همه‌ی این تجربه‌ها قابل استفاده دانش پژوهان یاوران دانش می‌باشد؛ نتیجه و کارنامه اساتید یاوران دانش در تمامی سال‌ها دارای سابقه‌ای درخشان در کنکور بوده.

اساتید هر کدام با توجه به درس با شیوه‌ی خاص خود با برنامه‌ای مشخص تدریس می‌کنند، که هر کدام برای هر بخش جزوه مخصوص دارند، که هیچ مطلب اضافی ندارد و تمامی مباحث را پوشش میدهد. مهم‌تر از همه‌ی این‌ها، اخلاق حرفه‌ای در دبیری می‌باشد که از توان علمی استاد بسیار پراهمیت‌تر است و امروزه در مراکز کمی به آن توجه می‌شود.

کلاس کنکور Golden Chair (صندلی طلایی)

مجموعه یاوران دانش در مسیر توسعه و بروز کردن خدمات آموزشی خود در کلاسی تحت عنوان جی سی (Golden Chair)، هر آنچه یک دانش آموز کنکوری برای کسب رتبه برتر نیاز دارد را فراهم کرده.

موسسات کنکور عموما بدون توجه به کیفیت کلاس های درسی با تبلیغات گسترده فقط به دنبال جذب دانش آموزان هستند. نتیجه تصمیم اشتباه در انتخاب کلاس مناسب زمانی خود را نشان میدهد که زمان کمی تا کنکور باقی مانده. ما نیزجهت آگاه سازی و برگزاری بهترین کلاس های آموزشی در این زمان، کلاس های جی سی راه برگزار کردیم.

 

بدون تعطیلی!

در این چند سال اخیر به خاطر تعطیلی های مختلفی که به وجود آمده دانش آموزها دچار مشکلات درسی زیادی شدند اما در موسسه یاوران دانش تمامی کلاس ها بر اساس برنامه ای که اول سال مشخص می شود، تشکیل خواهد شد و هیچ عامل خارجی (فرهنگی، اجتماعی، آلودگی و …) موجب تعطیلی کلاس ها نمی شود.

کلاس یازده نفره، با حداکثر بازده

کلاس-کنکور-تهران

کلاس 11 نفره، با حداکثر بازده...

کلاس‌ها همیشه حضوری و یازده نفره می‌باشد که استاد بتواند ارتباط فرد به فرد را حفظ کند و از یاد گرفتن شاگرد خویش اطمینان حاصل کند. تمامی کلاس‌ها از سیستم دیجیتال استفاده می‌کنند تا سرعت آموزشی چند برابر و در درس‌هایی همچون زیست‌شناسی و غیره درک از بخش‌های مختلف چند برابر شود.

اگر یکی از دانش پژوهان بر اثر یک علت موجه غیبت کند به خاطر وجود سیستم‌های دیجیتال می‌تواند تمامی کلاس ) تخته، تصویر، صدا و … ( را به صورت آنلاین دریافت کند.

آموزش، پشتیبان و مشاور، مثلث موفقیت

انسجام در بخش‌های آموزش مشاوره و پشتیبان سرعت آموزش را بسیار افزایش می‌دهد به این صورت که در گام نخست استاد سوال و تکلیف بیهوده نمی‌دهد تعدادی مشخص که تمام مطالب تدریس شده را در بر می‌گیرد، مثال به جای صد و پنجاه یا دویست سوال از یک کتاب تست شصت سال انتخاب شده توسط دبیر که تعداد آنها با هماهنگی مشاور با توجه به شرایط شاگردان کلاس تعیین می‌شود اما تعدادی سوال اضافی هم برای شاگردان برتر درنظر گرفته شده، در صورتی که وقت بیشتری داشتن انجام دهند مثال چهل سوال تکمیلی.

در ادامه پشتیبان‌ها قبل از جلسه‌ی بعدی کلاس، تکالیف را بررسی می‌کنند و در صورت لزوما امتحان هم می‌گیرند به این دلیل که وقت کلاس اتلاف نشود و تمام زمان به آموزش پرداخته شود.

شما میتوانید اطلاعات تاثیرگذار و مهم کنکور را مانند ضرایب دروس در کنکور را در سایت ما مشاهده کنید.

برگزاری-کلاس-کنکور

هدف از آزمون های کلاسی چیست؟

امتحان و یا آزمون کلاسی معمولا باعث استرس و نگرانی دانش آموزان است و علت آن عدم آمادگی برای امتحان کلاسی است اما اگر بشود کاری کنیم که دانش آموزان همگی برای امتحان مطالعه کافی را داشته باشند و باهم برای کسب بهترین نمره رقابت کنند قطعا آزمون های کلاسی تبدیل به تجربه ای لذت بخش خواهد شد.

یکی از روش هایی که ما در کلاس جی سی پیش میگیریم، بودجه بندی های سبک و قابل مطالعه را برای دانش آموزان طراحی میکنیم تا بتوانند خود را به آزمون برسانند و با اطلاعات کامل و کافی در آزمون شرکت کنند.

همچنین به علت تسلط دانش آموزان کلاس جی سی به موارد امتحانی، تحلیل آزمون ها نیز با دقت بسیار بالا توسط معلم و دانش آموز انجام میگیرد.

جهت مشاوره رایگان، شماره خود را ثبت کنید.

سخن پایانی...

بهترین-کلاس-کنکور

متن سخن پایانی

کلاس آموزشی مخصوص کنکور

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کلاس های جی سی با ما در تماس باشید؛)

021-76703858 / 09123494134

خدمات کنکور یاوران دانش
هر سوالی درباره اردوی نوروزی داری، همینجا بپرس!
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جهت مشاوره و ثبت نام انتخاب رشته یاوران دانش

شماره خود را وارد کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

یــاوران دانــش